Frisse Neuzen 2025-2026

De “Frisse Neuzen” competitie (18 holes en 9 holes) wordt gespeeld op 16 november 2025, 21 december 2025, 10 januari 2026 en 21 februari 2026. Hieronder vinden jullie alvast de reglementen voor deze wedstrijden. Veel golfplezier!


Reglement Frisse Neuzen 18 holes

  1. Deze wedstrijd wordt gespeeld in Single Stableford. Als er tijdelijke greens in het spel zijn, dan zal de speler slechts 75% van zijn playing handicap (naar boven afgerond) toegekend krijgen. Prijsuitreiking op de Captain’s Drive In op 15 maart 2026.
  2. Inschrijvingen gebeuren via BEgolf. De startlijsten worden opgemaakt door het secretariaat.
  3. Er is een apart klassement voor de dames en de heren.
  4. Het aantal reeksen (en prijzen) is afhankelijk van het aantal deelnemers. Als er reeksen op basis van handicap worden gemaakt, telt de handicap van bij het begin van de competitie.
  5. Het resultaat wordt bekomen door de optelling der 4 beste stableford-scores (met max. 1 kaart op tijdelijke greens). Bij gelijkheid van punten, wint de speler met de laagste handicap op het moment van de drive-in 2026.
  6. De deelnamefee  is €6 per kaart (juniors €4).
  7. De wedstrijd is qualifying zolang de baan in qualifying conditie is.
  8. Iedereen speelt van de ORANJE TEES.
  9. De wedstrijd is voorbehouden voor spelers met een hcp van 0 tem 45.
  10. Men kan niet gelijktijdig deelnemen aan de 18-holes competitie en aan de 9-holes competitie.


Reglement Frisse Neuzen 9 holes
 

  1. Deze wedstrijd wordt gespeeld in Single Stableford. Als er tijdelijke greens in het spel zijn, dan zal de speler slechts 75% van zijn playing handicap (naar boven afgerond) toegekend krijgen. Prijsuitreiking op de Captain’s Drive In op 15 maart 2026.
  2. Er is een apart klassement voor de dames en de heren (op voorwaarde dat er minimaal 3 deelnemers zijn in elke categorie).
  3. Het resultaat wordt bekomen door de optelling der 4 beste stableford-scores (met max. 1 kaart op tijdelijke greens). Het aantal wedstrijden dat meetelt voor de competitie kan wijzigen naargelang het aantal gespeelde wedstrijden. Bij gelijkheid van punten, wint de speler met de laagste handicap op het moment van de drive-in 2026.
  4. De deelnamefee  is €4 per kaart.
  5. De wedstrijd is qualifying zolang de baan in qualifying conditie is.
  6. Iedereen speelt van de ORANJE TEES.
  7. De wedstrijd is voorbehouden voor spelers met een hcp van 0 tem 46.
  8. Men kan niet gelijktijdig deelnemen aan de 18-holes competitie en aan de 9-holes competitie.